Omroep Lingewaard

Veranderend gedrag bij dementie…

Op woensdagavond 11 juni is iedereen welkom in het Alzheimer Café Lingewaard in de Zandse Kerk in Huissen. Voor het thema van deze avond ‘Veranderend gedrag bij dementie’ gaan we in gesprek met Veerle Janssen, psycholoog bij Zorggroep Zinzia.

Bij mensen met dementie merk je als mantelzorger soms ander gedrag. Gedrag dat je niet gewend bent van je naaste, bijvoorbeeld lusteloosheid, angst, boosheid, onrust of achterdocht. Hoe ga je met dit veranderend gedrag om? Wat kun je het beste doen als je naaste ineens boos wordt, terwijl jij niet begrijpt waar die boosheid vandaan komt? Waarom is hij/zij ineens angstig voor een handeling/gebeurtenis die nooit problemen opleverde? Waarom zit je naaste op een dag liever alleen maar op de bank terwijl hij/zij altijd actief was? In gesprek met Veerle Janssen komen deze vragen aan bod. Er is ruimte genoeg voor de bezoekers om vragen te stellen en zaken waar ze zelf tegenaan lopen aan te kaarten.

Informatie
Het Alzheimer Café is een ontmoetingsplek voor mensen met dementie, hun partners, mantelzorgers, familieleden, vrienden en iedereen die belangstelling heeft voor het thema van de avond. De bezoekers krijgen informatie over het thema en kunnen ideeën en ervaringen uitwisselen.

Plaats: de Zandse kerk, Van Wijkstraat 33 in Huissen.
Tijd: De Kerk is open vanaf 19.00 uur.

Het programma begint om 19.30 uur. De toegang is gratis. Wel is het fijn als je je van tevoren aanmeldt. Dit kan via het e-mailadres lingewaard@alzheimervrijwilligers.nl.

laatste berichten