Peuters, kleuters en hun (groot)ouders zijn van harte welkom op het vrolijke festival Lingewaard is jarig!. Tijdens deze feestelijke middag staat alles in het teken van spelen, ontdekken en genieten. Dit vindt plaats op woensdag 24 juni 2026 van 15.00 tot 17.00 uur in Bibliotheek Gendt.
Bezoekers kunnen zich verheugen op een afwisselend programma met theater, muziek, dans en poppenkast. Zo is er de interactieve voorstelling Ssstt.. De tijger slaapt!, een peuter-kleuterdans van Dansatelier Over de Linge, de voorstelling Sapperdeflap van Lieteke Aalbers, een poppenkastvoorstelling van Gino Voeten en de muzikale voorstelling De Liedjesvogel van Clink!.
Ook buiten de voorstellingen is er volop vermaak. Kinderen kunnen zich laten schminken, creatief aan de slag met knutselactiviteiten en spelen met speelgoed van ruilwinkel Goed Spul.
Het festival maakt deel uit van de viering van het 25-jarig bestaan van de gemeente Lingewaard. Een mooie gelegenheid om samen te komen, herinneringen te maken en te vieren dat Lingewaard al 25 jaar jong van geest is.





